Aktivity a události

Charitativní bazar

 24.3.2018, 13:00  —  24.3.2018, 18:00

 Ostrava, Trojhalí Karolina

24.3. 2018
Trojhalí Karolina, 13 - 18h, Ostrava, K Trojhalí 3361/5

leták akce 

+ akce Darujte oblečení (do 28.2.) pro tento ročník. Máte zájem darovat? Hana Režábová, tel. 732 169 850, hana.rezabova@email.cz

Čestné členství pro prof. Romana Hájka

Prof. MUDr. Romanovi Hájkovi, CSc. bylo uděleno čestné členství v The Polish Association of Haematologists and Transfusiologists jako uznání za přínos pro mezinárodní pokrok v oblasti hematologie, zejména při šíření znalostí o diagnostice a léčbě mnohočetného myelomu.

Česká myelomová skupina, nadační fond se zapojila do projektu Givt!

 Co to obnáší a jaké z toho máme výhody? Givt je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací na základě zprostředkování nákupu. To znamená, že jednotlivé e-shopy platí Givtu určitou částku za provedený nákup a Givt více jak 50% z této částky odesílá na námi vybranou neziskovou organizaci (v našem případě na Českou myelomovou skupinu, n.f.). Vybírat můžeme téměř z jednoho tisíce e-shopů. Za nákup nezaplatíme nic navíc a ještě z toho podpoříme dobrou věc!

Suplementum Klinické onkologie Monoklonální gamapatie – vědecký pokrok v České republice

Lékaři a výzkumníci České myelomové skupiny (CMG) a myelomové sekce České hematologické společnosti ČLS JEP společně s Institutem biostatistiky a analýz Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (IBA LF MU) připravili Suplementum Klinické onkologie na téma výzkumu v oblasti monoklonálních gamapatií a mnohočetného myelomu nazvané Monoklonální gamapatie – vědecký pokrok v České republice.

XIII. Vzdělávací seminář pro nemocné s mnohočetným myelomem, jejich rodinu a přátele

 15.9.2017, 8:00  —  16.9.2017, 18:00

 Hotel Galant Mikulov

Seminář se šťastným číslem 13 jsme již potřetí uspořádali v hotelu Galant v Mikulově, na jižní Moravě. Září je na jižní Moravě časem vinobraní a tak se ukázalo, že Mikulov i okolí praskalo ve švech a vzhledem k tomu, že o letošní seminář byl velký zájem, byla organizace obzvlášť náročná.

Kontaktní e-mail členové

Žádáme všechny členy, aby si zkontrolovali e-mailovou adresu (popř. i telefon) v sekci CMG spolek/Členové. V případě doplnění nebo opravy kontaktujte prosím I. Mareschovou: imareschova@seznam.cz

Děkujeme

» Archiv