Aktuality

Archiv

PF 2018

PF 2018

 CMG

Jménem České myelomové skupiny mi dovolte poděkovat za spolupráci a přízeň v uplynulém roce a do nového roku 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
Současně se těšíme na další společnou spolupráci.

Roman Hájek, předseda

Čestné členství pro prof. Romana Hájka

Prof. MUDr. Romanovi Hájkovi, CSc. bylo uděleno čestné členství v The Polish Association of Haematologists and Transfusiologists jako uznání za přínos pro mezinárodní pokrok v oblasti hematologie, zejména při šíření znalostí o diagnostice a léčbě mnohočetného myelomu.

Česká myelomová skupina, nadační fond se zapojila do projektu Givt!

 Co to obnáší a jaké z toho máme výhody? Givt je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací na základě zprostředkování nákupu. To znamená, že jednotlivé e-shopy platí Givtu určitou částku za provedený nákup a Givt více jak 50% z této částky odesílá na námi vybranou neziskovou organizaci (v našem případě na Českou myelomovou skupinu, n.f.). Vybírat můžeme téměř z jednoho tisíce e-shopů. Za nákup nezaplatíme nic navíc a ještě z toho podpoříme dobrou věc!

Suplementum Klinické onkologie Monoklonální gamapatie – vědecký pokrok v České republice

Lékaři a výzkumníci České myelomové skupiny (CMG) a myelomové sekce České hematologické společnosti ČLS JEP společně s Institutem biostatistiky a analýz Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (IBA LF MU) připravili Suplementum Klinické onkologie na téma výzkumu v oblasti monoklonálních gamapatií a mnohočetného myelomu nazvané Monoklonální gamapatie – vědecký pokrok v České republice.

XIII. Vzdělávací seminář pro nemocné s mnohočetným myelomem, jejich rodinu a přátele

 15.9.2017, 8:00  —  16.9.2017, 18:00

 Hotel Galant Mikulov

Seminář se šťastným číslem 13 jsme již potřetí uspořádali v hotelu Galant v Mikulově, na jižní Moravě. Září je na jižní Moravě časem vinobraní a tak se ukázalo, že Mikulov i okolí praskalo ve švech a vzhledem k tomu, že o letošní seminář byl velký zájem, byla organizace obzvlášť náročná.

Kontaktní e-mail členové

Žádáme všechny členy, aby si zkontrolovali e-mailovou adresu (popř. i telefon) v sekci CMG spolek/Členové. V případě doplnění nebo opravy kontaktujte prosím I. Mareschovou: imareschova@seznam.cz

Děkujeme

IX. Charitativní golfový turnaj CMG Golf Cup

 26. 5. 2017
 Čeladná

http://www.cmggolfcup.cz/

XII. Myeloma workshop

 25. 10. 2017
 Brno

Dne 25.10.2017 proběhl již XII. Myelomový workshop pořádaný brněnskou Babákovou myelomovou skupinou pod záštitou prof. Hájka.

Národní workshop Mnohočetný myelom a roční setkání CMG 2017

 7. 4. 2017  —  8. 4. 2017

 Mikulov

7. - 8. dubna. Přihlášení: www.hanzo.cz

30. březen - Národní den myelomu

30. březen - Národní den myelomu

 Česká republika

Klub pacientů mnohočetný myelom ve spolupráci s Českou myelomovou skupinou letos poprvé vyhlásil 30. březen Národním dnem myelomu. Připojili jsme se tak k dalším pacientským organizacím pomáhajícím pacientům s myelomem jak v Evropě tak celosvětově.

Informovanost o druhé nejčastější rakovině krve je mizivá

 30. 3. 2017
 Česká republika

Vyhlášení národního dne myelomu - nemoci objevené před 130 lety v Praze, která rozkládá kosti zevnitř

Zpět