Česká myelomová skupina, nadační fond se zapojila do projektu Givt!

 Co to obnáší a jaké z toho máme výhody? Givt je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací na základě zprostředkování nákupu. To znamená, že jednotlivé e-shopy platí Givtu určitou částku za provedený nákup a Givt více jak 50% z této částky odesílá na námi vybranou neziskovou organizaci (v našem případě na Českou myelomovou skupinu, n.f.). Vybírat můžeme téměř z jednoho tisíce e-shopů. Za nákup nezaplatíme nic navíc a ještě z toho podpoříme dobrou věc!


Jak postupovat při nákupu na Givt?

V případě, že nemáte Facebook, tak je potřeba si na Givt zhotovit účet pomocí svého e-mailu.

Postupujte dle následujících kroků: www.givt.cz -> vytvořit účet (vpravo nahoře) -> vyplňte Váš email -> zadejte libovolné heslo -> pro kontrolu ještě jednou -> registrujte se -> na mail Vám přijde registrační kód -> na něj klikněte -> automaticky se otevře stránka Givt, kde jste už přihlášeni -> úvod (na horní liště) -> výběr e-shopu -> výběr neziskové organizace (Česká myelomová skupina, nadační fond) -> zahájit nákup -> přesměrování na e-shop -> dále pokračujete, jako při běžném nákupu -> zhruba za týden Vám přijde děkovný email, že jste přispěli na dobrou věc.

V případě, kdy máte Facebook, tak se Vám přihlášení na Givt zjednodušuje.

Postupujte dle následujících kroků: www.givt.cz -> výběr e-shopu -> výběr neziskové organizace (Česká myelomová skupina, nadační fond) -> zahájit nákup -> přihlásit přes Facebook -> umožněte Facebooku poskytnou Vaše údaje -> přesměrování na e-shop -> dále pokračujete, jako při běžném nákupu -> zhruba za týden Vám přijde děkovný email, že jste přispěli na dobrou věc.

17. 11. 2017