Charitativní bazar „Pošli to dál“

Po velkých mrazech se na nás v sobotu 24. 3. 2018 usmálo sluníčko a už ráno jsme věděli, že bazar určitě vyjde dle našich představ. Během dopoledne se skupina 15 dobrovolníků z řad členů CMG, IFMSA a studentů vysokých škol postarala o přípravu prostor, které nám nezištně poskytlo Trojhalí Karolina.

 

 

 

  24.3.2018, 13:00 — 24.3.2018, 18:00
 Ostrava, Trojhalí Karolina

Industriální prostředí tří hal bývalé jámy a koksovny podtrhl kytarista a zpěvák, který svými cover verzemi písniček navodil dokonalou atmosféru pro nakupování. Od 13 hodin až do 18 hodin plynule přicházeli návštěvníci, jejichž počet odhadujeme na více než 1000. Nakupující měli výběr z více než 1300 kusů značkového a kvalitního oblečení, kabelek, botou, doplňků a bižuterie. K dispozici měli alternativně řešenou šatnu z fotbalové branky a nespočet zrcadel. Zároveň s prodejem probíhala osvěta o mnohočetném myelomu. Lidé mohli využít studenty všeobecného lékařství Ostravské univerzity, aby se dozvěděli více o tomto vzácném onemocnění. Současně s bazarem probíhaly v Trojhalí další dvě akce, které přilákaly nové návštěvníky. Lidé si zde mohli dopřát dobrou kávu, francouzské zákusky, vyzkoušet domácí sirupy nebo se zúčastnit květinových workshopů. Součástí byl velký dětský koutek, kde byly děti hlídané profesionálkami z The Little Gym Ostrava a měli tak zaručený program. Díky perfektní organizaci, propagaci a atmosféře se podařilo na bazaru vydělat krásných 40.400 Kč.

https://www.facebook.com/ceskamyelomovaskupinanadacnifond/

Jménem České myelomové skupiny nadačního fondu a Klubu pacientů mnohočetný myelom děkujeme všem, kteří nás při této časově a organizačně náročné akci jakkoliv podpořili.

leták akce 

5. 4. 2018